מסנני מים למקרר
מסנני מים למקרר הם אופציה מצוינת עבור אנשים או משפחות שמחפשים דרך לשלב את היתרונות הבריאותיים של מסנן מים והנאה ממים צוננים. סוג זה של מסנן מים נועד להיות מותקן בחלק הפנימי של מקרר. למרות שמקררים רבים תוכננו עם מסנן מובנה, כל מקרר שיש בו יצרן קרח או מתקן מים בדלת ניתן להוסיף לו מסנן מים. בתוספת למקרר, סוג  זה של מסנן מים זה יכול לשמש בשילוב עם מכונות קרח, מכונת קפה ביתית או מסחרי, מצנני מים מתקנים מתחת לכיור או אפילו בכניסה הראשית של המים לבית.
רוב מסנני המים למקרר בטווח המחירים של 60-100 ש"ח בהתאם לאיכות של סינון שהם מציעים, יחד עם תוחלת החיים שלהם. רוב מסנני מים למקרר יכול להיות מחובר למכשיר הרצוי באמצעות "מחבר "1/4 או צינורות נחושת. יש להשתמש בחיבור בלחץ גבוה כדי לספק זרימה קבועה של מי שתייה צוננת, ומסוננת. מסנן מים מקרר יכול להסיר זיהומים כגון כלור, חלודה, סיד ואבק ממי הברז. על ידי הסרת זיהומים אלה, המסנן משפר באופן משמעותי את הבטיחות של המים, יחד עם מה שהופך את הטעם והריח הרבה יותר נעים. למרות שהמסנן מסיר זיהומים, הוא לא מסיר מינרלים ופלואוריד שמועילים לצריכה

37SK250B

מותגים שונים של מסנני מים למקרר מתוכננים למגוון של שיטות והתקנים כדי להפוך את המים בברז למתאימים לצריכה. עם זאת, יש לכל מסנני אלמנטים מסוימים ותהליכים משותפים. המים מוזרמים  תחילה דרך מסנן כדי להסיר זיהומים גדולים, כגון סחף או חול. ברגע שחלקיקים הגדולים יותר, המים בדרך כלל זורמים למסנן עם תערובת של נחושת ואבץ, שהם חיוניים להסרת הכלור. השלב הסופי של תהליך הסינון כרוך בפחמן. פחם הוא חומר נקבובי מאוד, שמספק שטח פנים גדול למזהמים במים כדי לסנן. יש לפחמן היכולת להסיר כל זיהומים שלא סוננו בעבר. פחם גם מסיר את הטעם והריח המטריד הלא נעים. שנמצא ברוב מי הברז.
כפי שהוזכר קודם לכן, אחד היתרונות הגדולים של מסנני מים מקרר הוא השילוב של מערכת סינון והיכולת לספק  מים קרים. החיסרון של רוב מסנני מים מקררים הוא שיש להם תוחלת חיים קצרה בהרבה ממה שרוב הסוגים אחרים של מסנני מים. אם אתם מתכננים לקנות מסנן מים למקרר עם תוחלת חיים ארוכה יותר, כגון עשר, עשרים או שלושים אלף גלונים, אתה תצטרך לשלם מחיר גבוה בהרבה ממסנני מים מקרר אחרים. החסרון האחר למסנני מים מקררים הוא שהם לא מציעים הקטנת הזמן להתקנה.
חברת תבור סחר פתרה את הבעיה ומשתמשת בפטנט של חברה מדרום קוריאה וכיום חברת תבור היא המייצגת הרשמית והיחידה בארץ
צפה בסרטון להמחשה

השארת תגובה